İNGİLTERE

TurkishBank UK
Facebook
Twitter

1974 yılında, Kuzey Kıbrıs’ta kurulu Türk Bankası’nın bir Şubesi olarak İngiltere’deki faaliyetlerine başlayan TurkishBank, 1991 yılında banka statusünü kazanmıştır.

40 yili askin bir süredir Ingiltere’deki vatandaslarimiza hizmet veren TurkishBank, bugün İngiltere’nin başkenti Londra’da 5 Şubesiyle tek Türk sermayeli bir İngiliz Bankası olma özelliğine de sahiptir.

TurkishBank UK; Londra’daki Şubeleriyle İngiltere’de yaşayan vatandaşlarımıza bireysel ve ticari alanda modern bankacılık hizmetleri sunarken, lokal bankacılık faaliyetleri ile İngiliz vatandaşlarına yönelik hizmetler de vermektedir.

25 Milyon Pound’a yaklaşan sermayesi ve 175 Milyon Pound bilanço büyüklüğü ile Harringay, Dalston, Edmonton, Palmers Green, Lewisham’ın yanı sıra London Bridge’deki Merkez binadaki Subesine ek olarak Mayfair’deki ofisiyle birlikte Londra’nın değişik bölgelerinde bireysel, ticari ve kurumsal segmentlere hizmet vermektedir. Ayrica İnternet Şubesi ve Çağrı Merkezi üzerinden de hizmet vermektedir.

90’i aşkın uzman personel kadrosuyla İngiltere’de yaşayan vatandaslarimizin yanı sıra Türkiye ve Kuzey Kıbrıs’daki müşterilerine de ticari ve bireysel bankacılık hizmetleri veren TurkishBank UK; Türkiye, Kuzey Kıbrıs ve İngiltere arasındaki bankacılık işlemlerinde köprü görevi de yapmaktadır.

Bu sayfadaki bilgiler size ne kadar yardımcı oldu?